Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 17 inch staggered alloy wheels ] mecz 24 produkty.
Samochód 4 × 4 16 × 8 17 × 8 PCD 6 × 139,7 17-calowe naprzemienne felgi
| Nazwa produktu: | Samochód 4 × 4 16 × 8 17 × 8 PCD 6 × 139,7 17-calowe naprzemienne felgi |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
6x139.7 2500LBS Rozłożone 17-calowe felgi aluminiowe do Range Rovera
| Nazwa produktu: | 17 cali 6x139,7 6x114,3 4x4 aluminiowe felgi z maksymalnym obciążeniem 2500LBS |
|---|---|
| pasuje dla: | Ranger Rover |
| Materiał: | A356.2 |
A356.2 Aluminiowe 4-otworowe 17-calowe naprzemienne felgi
| Nazwa produktu: | Fabryczna sprzedaż hurtowa Nowy projekt 15 16 17 18 19 20 calowy obręcz koła ze stopu czarnego samoc |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
5 Spoke Machine Face Positive ET 5 × 120 17-calowe naprzemienne felgi
| Nazwa produktu: | 15 16 17 18 cali 5 szprychowa twarz maszyny pozytywne felgi aluminiowe ET 5x120 do samochodu |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Niestandardowe 18-calowe obręcze ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Indywidualny rozmiar 17 18 samochodowych felg aluminiowych 17-calowa obręcz na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
LSGZL 18-calowe kute felgi aluminiowe do Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165,1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiał: | aluminium, |
VIA Schodkowa obręcz koła ze stopu aluminium 15 X 8 cali
| PCD: | 100mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji na 100000 km |
17 18 19 20 22-calowe naprzemienne felgi aluminiowe do samochodów japońskich
| Nazwa produktu: | 17x7,5 calowe koła z pcd 6x139,7 nadające się do japońskich samochodów nowe felgi aluminiowe 17 18 1 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Replika kutego stopu aluminium 5 × 114,3 19-calowe naprzemienne obręcze
| Nazwa produktu: | Repliki felgi aluminiowe Kute felgi aluminiowe na zamówienie 5x114,3 Koła 19 cali |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Replika 17-calowych obręczy ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 2020 aluminiowe koło repliki koła 17 18 19 20 calowa felga aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |

