Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch aluminum alloy wheels ] mecz 235 produkty.
18-calowe 19-calowe 5-otworowe aluminiowe felgi samochodowe do Chevroleta Malibu
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 38 |
| Wykończeniowy: | Czarny pistolet szary |
Koła terenowe ze stopu aluminium PCD 5x150 17-calowe obręcze do samochodów ciężarowych
| Nazwać: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Felgi terenowe ze stopu aluminium 6 otworów 4x4 z chromowanymi nitami
| PCD: | 139,7 mm, 150 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Materiał: | Stop aluminium |
Universal Car 17 × 9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock
| Nazwa produktu: | Universal Car 17 × 9 6-otworowe felgi aluminiowe z koralikami |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
Nieoryginalne repliki felg aluminiowych do malowania Land Rovera
| Nazwa produktu: | Nowe felgi aluminiowe na rynku wtórnym Replika felg aluminiowych do Land Rovera |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
19-calowe naprzemienne felgi ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | 18 19 20 21 22 calowe aluminiowe felgi aluminiowe z rynku wtórnego z PCD 5x108 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
17 18 cali 5 × 100 5 × 112 5 × 114,3 Wyścigowe felgi aluminiowe na rynku wtórnym
| Materiał: | stop aluminium |
|---|---|
| kolor: | Dostosowany kolor |
| Wykończeniowy: | Chrome / polski / pędzel |
5 Spoke Machine Face Positive ET 5 × 120 17-calowe naprzemienne felgi
| Nazwa produktu: | 15 16 17 18 cali 5 szprychowa twarz maszyny pozytywne felgi aluminiowe ET 5x120 do samochodu |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
A356.2 Aluminiowe 4-otworowe 17-calowe naprzemienne felgi
| Nazwa produktu: | Fabryczna sprzedaż hurtowa Nowy projekt 15 16 17 18 19 20 calowy obręcz koła ze stopu czarnego samoc |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
18-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium na rynku wtórnym Mag
| Nazwa produktu: | 18-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium na rynku wtórnym Mag |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | 2021 nowy gorący projekt |

