Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ multi spoke 6x139 7 wheel ] mecz 4 produkty.
Czarny brąz R20 6x139,7 Koła z wieloma szprychami do samochodów terenowych
| PCD: | 139,7 mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Gwarancja: | 3 lata |
13-calowe 17-calowe, wieloramienne, czarne felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | 13 14 15 16 17-calowe wieloramienne czarne felgi samochodowe z odlewu aluminiowego na rynek wtórny |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 cali 6x139,7 Aluminiowe felgi
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
6 kółek ze stopu aluminium 20 cali 6x139,7 do tacoma f150 toyota land cruiser
| Nazwać: | Felgi aluminiowe 20 cali 6x139.7 dla toyota tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wykończeniowy: | Wiele kolorów, obsługuje również dostosowane |
1

