Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch aluminum alloy wheels ] mecz 235 produkty.
OEM 18-calowe 5X120 5x112 czarne kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | 18 19 20 cali 5X120 5x112 czarny kolor Koła ze stopu aluminium Kucie OEM na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60 SZTUK |
PCD 6 × 139,7 20 22-calowe felgi ze stopu aluminium do RANGER ROVER
| Nazwa produktu: | Nowa konstrukcja 20 22-calowych felg aluminiowych PCD 6x139.7 repliki kół do amerykańskiego samochod |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Paliwo - oszczędne 18 19 20-calowe repliki felg aluminiowych
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom / polski / pędzel / twarz machina |
Sport Car wklęsłe cienkie szprychy 15-calowe odlewane felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
5x120 Aftermarket kute felgi aluminiowe 42mm ET
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
18-calowe 66,56 mm kute felgi aluminiowe odporne na korozję
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Srebrne wykończenie PCD 5x114.3 Kute felgi aluminiowe Dostosowany kolor
| PCD: | 130 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 143,1 mm, 114,3~139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Koła ze stopu aluminium Multi PCD, 5 otworów, kute felgi ze stopu aluminium
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
15-calowe kute felgi aluminiowe 110 mm wklęsła konstrukcja CB
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Gwarancja: | 3 lata |

