Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 20 inch car wheel rim ] mecz 204 produkty.
19-calowe 20-calowe kute koła ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 19-calowe 20-calowe kute koła ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosuj |
Kute 19-calowe obręcze ze stopu metali lekkich, pasujące do BMW
| Nazwa produktu: | Wielowymiarowa aluminiowa felga samochodowa z czarną twarzą na rynku wtórnym |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. |
| Typ koła: | 2021 projekt |
Antykorozyjne 15 × 6,5 16 × 6,5 cala A356.2 Felga aluminiowa
| Nazwa produktu: | Fabryczne felgi aluminiowe 15x6.5 16x6.5 calowe felgi Nowe wzory hot wheels |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
17 18 19 cali 6x139,7 4x4 matowe czarne felgi terenowe
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
20 cali 6x114.3 6x139,7 felgi ze stopu aluminium 4x4 Offroad dla toyota fj cruisier
| Nazwa: | 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
F60632 R 18-calowe felgi rozłożone felgi aluminiowe 8.0j do Mercedesa SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Gwarancja: | Gwarancja na 3 tak |
Obręcz koła ze stopu aluminium 6x150 Offroad o szerokości 9 cali do odbioru suv
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
KIPARDO Odlewane felgi aluminiowe 18-calowe aluminiowe obręcze aluminiowe polerowane Toyota
| Nazwa produktu: | KIPARDO Polerowane, frezowane 18-calowe felgi aluminiowe Al Toyota Casting |
|---|---|
| Materiał: | A356.2/Aluminium |
| Kolor: | srebro |
6x139.7 20-calowe felgi aluminiowe 4X4 15mm ET z certyfikatem JWL
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
10 otworów 22,5 x 8,25 bezdętkowe felgi stalowe do przyczepy
| PCD: | 221mm |
|---|---|
| ET: | 165mm |
| Wykończeniowy: | Srebro |

