Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 20 inch car wheel rim ] mecz 204 produkty.
5-otworowe 20-calowe koła Mag na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | 2020 hurtownie nowy projekt 5-otworowy aftermarket 20-calowe felgi samochodowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| kolor: | czarny + wiele szprych |
| Otwór: | 5,6,8 |
Zamiennik OEM 20x8,5 20-calowe felgi aluminiowe 5X108
| Nazwa produktu: | 2021 nowy projekt OEM wymiana 20x8,5 20-calowe felgi aluminiowe felgi samochodowe 5X108 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 "
| Nazwa produktu: | Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 " |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Czerwony |
Land Rover Replica Truck Aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 22 cale
| Nazwa produktu: | 16-22-calowe repliki Land Rovera ze stopu aluminium felgi samochodowe / koła do samochodów ciężarowy |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
18 19-calowe sportowe felgi samochodowe ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | felgi samochodowe ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | Malowanie, cięcie diamentowe, dostosowane |
19x8 19x9 6061 Aluminiowe 5 otworów 5x112 Felgi samochodowe
| Nazwa produktu: | 19x8 19x9 Custom Wheels 6061 Aluminium 5 Hole 5x112 felgi samochodowe do Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
5 otworów 17 × 7 18 × 7,5 cala obręcz koła samochodowego
| Nazwa produktu: | 5 otworów 17 × 7 18 × 7,5 cala obręcz koła samochodowego |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
hurtownia porcelany 5 otworów 20 cali T6061 Alloy Aftermarket Car Aftermarket felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | hurtownia porcelany 5 otworów 20 cali T6061 Alloy Aftermarket Car Aftermarket felgi aluminiowe |
|---|---|
| break: | KIPARDO |
| Materiał: | T6061 |
20-calowe felgi 6 × 139,7 5 × 150 4x4 Off Road
| Imię: | 20 calowe felgi felgi offroad mag 6x139,7 5x150 4X4 felgi |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
127mm PCD 18-calowe felgi terenowe 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139,7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |

