Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 3 piece forged aluminium wheels ] mecz 41 produkty.
T6 Kute aluminiowe felgi 17-calowe czarne felgi samochodowe A356.2
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe Black Car 17-calowe kute czarne aluminiowe felgi na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | Dostosowane |
Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
LSGZL 18-calowe kute felgi aluminiowe do Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165,1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiał: | aluminium, |
Obręcze ze stopu aluminium z 5 otworami
| Nazwa produktu: | Obręcze ze stopu aluminium z 5 otworami |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
Lekkie 18 19 20 21 22-calowe kute felgi aluminiowe T6061
| Nazwa produktu: | 18 19 20 21 22-calowe niestandardowe kute aluminiowe koło T6061 z PCD 5x114,3 5x120 |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosowane |
A356.2 Materiał 15-calowe 4 otwory odlewane aluminiowe felgi
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
18 19 20-calowe 1 2 3-częściowe czarne, kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | 18 19 20-calowe 1 2 3-częściowe czarne, kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Otwór: | 5,6,8 |
16 × 6 5 × 114,3 Odlewane felgi aluminiowe do Toyoty
| Nazwa produktu: | 16 × 6 5 × 114,3 Odlewane felgi aluminiowe do Toyoty |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Wykończeniowy: | malowanie / obrobiony / frezowany / lustrzany / polerowany |
Nieoryginalne aluminiowe felgi aluminiowe do luksusowego samochodu
| Nazwa produktu: | 2020 nowy projekt na rynku wtórnym felgi aluminiowe ze stopu aluminium do luksusowego samochodu |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
5-otworowe 19-calowe felgi ze stopu aluminium do kół samochodowych Mercedes
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości felgi aluminiowe z 5 otworami 19-calowe felgi do kół samochodowych Mercedes |
|---|---|
| kolor: | srebro |
| Otwór: | 5,6 |

