Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 3 piece forged aluminium wheels ] mecz 43 produkty.
PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24-calowe 3-częściowe kute koła
| Nazwa produktu: | PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24-calowe 3-częściowe kute koła |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
17-calowe kute aluminiowe felgi odporne na korozję
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
ET 25 PCD 5x112 Kute aluminiowe felgi Długa gwarancja
| PCD: | 112mm, 120mm, 130mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm, 59 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Szczotkowane czarne 2-częściowe kute koła do wyścigów
| Nazwa produktu: | Szczotkowane czarne 2-częściowe kute koła do wyścigów |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
Lekkie 3-częściowe kute koła ze stopu aluminium
| Materiał: | stop aluminium |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Wykończeniowy: | Chrome / polski / pędzel |
Dwuczęściowe kute koła ze stopu aluminium 5 × 108
| Nazwa produktu: | KIPARDO kute koła 5x108 2 szt. 24 6061t6 monoblok 2 szt. 3-częściowe kute felgi |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
Niestandardowe 1-częściowe 2-częściowe 3-częściowe kute felgi aluminiowe
| Imię: | KIPARDO Kute felgi aluminiowe dostosowane do indywidualnych potrzeb 1 sztuka 2 sztuki 3 sztuki produ |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosuj |
20-calowe 3-częściowe kute koła na rynku wtórnym
| Materiał: | Alunimun, Alloy |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Wykończeniowy: | Chrom / polski / pędzel / twarz machina |
Paliwo - oszczędne 17 18 19-calowe 3-częściowe kute koła
| Nazwa produktu: | producent porcelany 2020 17 18 19 cali Kute felgi aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | Alunimun, Alloy |
| kolor: | Dostosowane |
Oszczędność paliwa 18 24-calowe kute felgi aluminiowe VOSSEN
| Nazwa produktu: | Oszczędność paliwa 18 24-calowe kute felgi aluminiowe VOSSEN |
|---|---|
| Styl: | Nowy design |
| kolor: | srebrny, czarny, brązowy |

