Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] mecz 144 produkty.
5 otworów 18 22-calowa obręcz ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 5 otworów 18 22-calowa obręcz ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
15X6.5 16X7 17X7 Odlewane felgi aluminiowe Koła KLASA JWL VIA TS16949
| Nazwa produktu: | 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 felga ze stopu aluminium dla KLASA JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
niestandardowe 18-calowe 6 otworów 4x100 odlewane felgi ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | niestandardowe 18-calowe 6 otworów 4x100 odlewane felgi ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Koła terenowe ze stopu aluminium PCD 5x150 17-calowe obręcze do samochodów ciężarowych
| Nazwać: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 "
| Nazwa produktu: | Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 " |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Czerwony |
TS16949 Wymiana Benz 22x10 felgi samochodowe ze stopu metali lekkich
| Nazwa produktu: | TS16949 Wymiana Benz 22x10 felgi samochodowe ze stopu metali lekkich |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
SS Niestandardowe wklęsłe kute felgi ze stopu aluminium 19 cali 5 X 112
| PCD: | 98mm-165,1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Materiał: | A6061-T6, A356.2 T6 felga ze stopu aluminium |
17-calowe felgi 6 × 139,7 A356.2 z przesunięciem ujemnym 4x4
| Nazwa produktu: | 17-calowe aluminiowe felgi aluminiowe offroad 6x139,7 o ujemnym przesunięciu A356.2 do pickupów |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
17 × 9 JWL Felgi samochodowe Beadlock A356.2 Felgi ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Universal Car 17 × 9 6-otworowe felgi aluminiowe z koralikami |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | Dostosowane |
15 16 17 18 19 20-calowe felgi ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Wykończeniowy: | Chrom / polski / pędzel / twarz machina |

