Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] mecz 144 produkty.
17-calowe felgi PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
5 szprych A356.2 4x4 5x127 6x139.7 OffRoad Felgi dla Toyota tacoma FJ Cruiser Tundra
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
JWL VIA 17 18 19-calowe felgi ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | JWL VIA 17 18 19-calowe felgi ze stopu aluminium na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Kute koła Mag na rynku wtórnym ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Hurtowa cena fabryczna koła repliki Koła ze stopu aluminium Kute aftermarket Felgi Koła |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Odporne na wstrząsy 16 17 18-calowe felgi terenowe 4x4
| Imię: | KIPARDO 17-calowe felgi aluminiowe 4X4 pasują do 6X139.7 5X150 offroad 16-calowe 18-calowe koła |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
22-calowa czarna obręcz ze stopu 22 × 10,5 na rynku wtórnym
| Imię: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Koła Mag Wheels ze stopu aluminium 5 × 120 PCD Aftermarket
| Nazwa produktu: | Koła Mag Wheels ze stopu aluminium 5 × 120 PCD Aftermarket |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
17-calowe felgi aluminiowe 4 × 4 dla Toyota Tacoma Tundra
| Nazwa produktu: | 17-calowe felgi aluminiowe 4×4 6x139,7 do toyoty tacoma tundra |
|---|---|
| Styl: | 2022 nowy projekt |
| Kolor: | czarny matowy lub dostosowany |
Kute wklęsłe felgi aluminiowe 20 19 18-calowe naprzemienne
| Nazwa produktu: | Kute wklęsłe felgi aluminiowe 20 19 18-calowe naprzemienne |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
6x139.7 Głębokie wklęsłe 6-otworowe aluminiowe koła terenowe
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm/-19mm |
| Gwarancja: | 3 lata |

