Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] mecz 50 produkty.
17-calowe 6x114.3 Koła do samochodów ciężarowych z chromowanego materiału
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
17-calowe felgi PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18-calowe koło PCD 6x139,7 SUV 4x4 do lekkiej ciężarówki
| Nazwać: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20x12 PCD Spinning 20 cali 4x4 6x139,7 6x114.3 Obręcze terenowe
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
10mm ET PCD 114,3mm 4x4 felgi terenowe do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Muti Spoke 17-calowe felgi aluminiowe Offroad A356.2 Surowiec
| Nazwać: | 17 ~ 20-calowe aluminiowe felgi terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
A356.2 Matowe czarne polerowane 17-calowe felgi terenowe
| PCD: | 114,3 mm, 127 mm, 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Pięć szprych, głębokie wklęsłe, 6 otworów, 6x114.3 obręcz koła terenowego
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
A356.2 Materiał Pięć szprych 4x4 Off Road Odporne na korozję
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Złote 9-calowe 20-calowe felgi 6 końcówek do pickupów lekkich SUV-ów
| Nazwać: | 20-calowe aluminiowe felgi 4x4 (felgi terenowe 4x4) |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali (20 cali) |

