Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] mecz 51 produkty.
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe z 6 otworami Offroad 139,7 pcD
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Matowe czarne aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 20 cali PCD 6x139,7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
ET12 Kute felgi aluminiowe Frezowanie Okna 20x10
| ET: | -12mm |
|---|---|
| Materiał: | STOP, Aluminium |
| Kolor 1: | Matowa czerń + okno frezujące + czerwona powłoka nitów frezujących; |
Dostosowane kute felgi aluminiowe 19 cali do A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143,1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiał: | Aluminium T6061 |
LSGZL 18-calowe kute felgi aluminiowe do Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165,1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiał: | aluminium, |
Obręcz koła ze stopu aluminium 6x150 Offroad o szerokości 9 cali do odbioru suv
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
PCD 6 × 139,7 20 22-calowe felgi ze stopu aluminium do RANGER ROVER
| Nazwa produktu: | Nowa konstrukcja 20 22-calowych felg aluminiowych PCD 6x139.7 repliki kół do amerykańskiego samochod |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Srebrne wykończenie PCD 5x114.3 Kute felgi aluminiowe Dostosowany kolor
| PCD: | 130 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 143,1 mm, 114,3~139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
5 otworów 17 × 7 PCD5 × 114,3 Repliki felg aluminiowych
| break: | KIPARDO |
|---|---|
| Imię: | Obręcze ze stopu aluminium |
| Materiał: | A356.2 |

