Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ forged concave wheels rims ] mecz 17 produkty.
A356.2 Vossen 5x114.3 18 Aluminiowe felgi Aftermarket Mag Wheels
| Nazwa produktu: | 17 18 19-calowe felgi samochodowe vossen na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
TUV Gunmetal Suv Offroad 17 cali 6x139,7 wklęsłe felgi terenowe 4x4
| Nazwa produktu: | TUV Gunmetal Suv Offroad 17 cali 6x139,7 wklęsłe felgi terenowe 4x4 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Niestandardowe felgi aluminiowe 4 × 4 Offroad Aftermarket
| Nazwa produktu: | 2020 hurtownie nowy projekt 4 * 4 offroad aluminiowe felgi z Chin |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
15-calowe kute felgi aluminiowe 110 mm wklęsła konstrukcja CB
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
American Sport Car Cienkie wklęsłe felgi aluminiowe A356.2 Aluminium 19 cali
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Sport Car wklęsłe cienkie szprychy 15-calowe odlewane felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |

