Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ forged concave wheels rims ] mecz 17 produkty.
17-calowe felgi aluminiowe, lekkie kute felgi wklęsłe
| PCD: | 143,1 mm, 165,1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Niestandardowe głębokie wklęsłe kute obręcze samochodowe 18 - 22 cale
| PCD: | Konfigurowalny |
|---|---|
| ET: | Konfigurowalny |
| Materiał: | T6061 |
LSGZL 18-calowe kute felgi aluminiowe do Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165,1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiał: | aluminium, |
Kute wklęsłe felgi aluminiowe 20 19 18-calowe naprzemienne
| Nazwa produktu: | Kute wklęsłe felgi aluminiowe 20 19 18-calowe naprzemienne |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Aftermarket 18 19 20-calowe kute felgi aluminiowe wklęsłe naprzemiennie
| Nazwa produktu: | Aftermarket 18 19 20-calowe kute felgi aluminiowe wklęsłe naprzemiennie |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosowane |
SS Niestandardowe wklęsłe kute felgi ze stopu aluminium 19 cali 5 X 112
| PCD: | 98mm-165,1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Materiał: | A6061-T6, A356.2 T6 felga ze stopu aluminium |
KIPARDO Odlewane felgi aluminiowe 18-calowe aluminiowe obręcze aluminiowe polerowane Toyota
| Nazwa produktu: | KIPARDO Polerowane, frezowane 18-calowe felgi aluminiowe Al Toyota Casting |
|---|---|
| Materiał: | A356.2/Aluminium |
| Kolor: | srebro |
Złote, polerowane, szczotkowane, kute koła monoblokowe z FEA Anal
| Imię: | KIPARDO 18 cali do 22 cali spersonalizowane złote polerowane centrum ze szczotkowaną twarzą 2-części |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosuj |
Oszczędność paliwa 20 22-calowe koła Mag 5 × 120 Aftermarket
| Nazwa produktu: | Gorąca sprzedaż 20 22 calowe czarne koła 5x120 aftermarket 4x4 felgi aluminiowe do samochodów sporto |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosowane |
Dostosowane 5x120 18 20-calowe wklęsłe felgi aluminiowe TS16949
| Nazwa produktu: | 5x120 18 20-calowe felgi aluminiowe wklęsłe 18 45/120 Aa AA aa |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |

