Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 17 inch 4x4 wheels rims ] mecz 119 produkty.
Dimond Cut A356.2 Pick Up Deep Dish 4x4 Off Road Felgi
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | okno frezowania |
A356.2 Obręcze terenowe ze stopu aluminium 6H 20X12 "4x4
| Nazwa produktu: | A356.2 felgi terenowe ze stopu aluminium 6H 4x4 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Wykończeniowy: | matowy czarny, matowy metalowy pistolet, matowy brąz, Candy Red, satynowy brąz; |
Deep Dish 6 otworów 6x139,7 4x4 Off Road Felgi Stop aluminium
| Imię: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Aluminiowe felgi En 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
18-calowe felgi aluminiowe do felg samochodowych Mercedes Benz
| Nazwa produktu: | 18-calowe felgi aluminiowe do felg samochodowych Mercedes Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
A710 Aluminiowe koło terenowe 4 X 4 do samochodu SUV 12 mm
| PCD: | 127mm, 139,7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 12mm |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji |
Obręcze terenowe 4x4 ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | PCD 6X139.7 17 19 20 22 calowe felgi SUV 4X4 z felgi aluminiowej |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Felgi aluminiowe Camry Replica
| Nazwa produktu: | JWL standardowe felgi samochodowe OEM 17 "18" do Camry |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
2020 aftermarket felga aluminiowa samochód felgi samochodowe felga aluminiowa 20 felga aluminiowa 5x112
| Nazwa produktu: | 2020 aftermarket felga aluminiowa samochód felgi samochodowe felga aluminiowa 20 felga aluminiowa 5x |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |

