Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 17 inch 4x4 wheels rims ] mecz 119 produkty.
Konfigurowalne koła Mag 5x160 PCD Aftermarket poprzez formowanie przepływowe
| Nazwa produktu: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Nieoryginalne koła Mag |
|---|---|
| MOQ: | 1 zestaw |
| typ koła: | nowy styl |
PCD 6 × 139,7 17 19 20 22 calowe felgi aluminiowe 4x4
| Nazwa produktu: | SUV 4X4 17 19 20 22 calowe felgi samochodowe felgi aluminiowe offroad PCD 6X139.7 felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
5x112 Audi Replica Aluminiowe felgi Felgi 4x4 Aluminiowe felgi
| Nazwa produktu: | Replika 5x112 felgi Audi Wheels 4x4 felgi aluminiowe |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
10mm ET PCD 114,3mm 4x4 felgi terenowe do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Złote 9-calowe 20-calowe felgi 6 końcówek do pickupów lekkich SUV-ów
| Nazwać: | 20-calowe aluminiowe felgi 4x4 (felgi terenowe 4x4) |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali (20 cali) |
A356.2 Aluminiowe felgi 5x114,3 6x139,7 4x4 Off Road
| Nazwa produktu: | 2021 nowa konstrukcja felg aluminiowych 4x4 5x114,3 6x139,7 felgi terenowe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium A356.2 |
| MOQ: | 4 szt |
9-calowe 16-calowe chromowane felgi Chromowane nity Koła Jeep Offroad
| ET: | 15mm, -12mm, 15mm, -12mm |
|---|---|
| słowo kluczowe: | Konstrukcja z siatki z chromowanymi nitami |
| Wykończeniowy: | cukierkowa czerwień + chromowane nity |
Niestandardowe kute koła samochodowe 4X4 Off Road 22 cali 5 * 120
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | twarz maszyny |
Replika kutego stopu aluminium 5 × 114,3 19-calowe naprzemienne obręcze
| Nazwa produktu: | Repliki felgi aluminiowe Kute felgi aluminiowe na zamówienie 5x114,3 Koła 19 cali |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
A356.2 Materiał Pięć szprych 4x4 Off Road Odporne na korozję
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |

