Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 17 inch 4x4 wheels rims ] mecz 119 produkty.
Land Cruiser 20 cali 21 cali repliki felg aluminiowych 5 × 150
| Nazwa produktu: | Standardowe koła terenowe JWL 20 cali 21 cali 5x150 OEM do Land Cruiser |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
18-calowe koło PCD 6x139,7 SUV 4x4 do lekkiej ciężarówki
| Nazwać: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
17-calowe felgi aluminiowe 4 × 4 dla Toyota Tacoma Tundra
| Nazwa produktu: | 17-calowe felgi aluminiowe 4×4 6x139,7 do toyoty tacoma tundra |
|---|---|
| Styl: | 2022 nowy projekt |
| Kolor: | czarny matowy lub dostosowany |
Pięć szprych, głębokie wklęsłe, 6 otworów, 6x114.3 obręcz koła terenowego
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
6x114.3 18-calowe niestandardowe aluminiowe felgi, 4-biegowe 18-calowe koła
| Nazwać: | 17 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Koła ze stopu metali kute z brązu o wysokiej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Specyfikacje Kipardo 6061-T6 dostosowane kute felgi aluminiowe szczotkowane brąz |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Złoto |
A356.2 Koła terenowe SUV 4 × 4
| Nazwa produktu: | A356.2 Koła terenowe SUV 4 × 4 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
6x139.7 20-calowe felgi aluminiowe 4X4 15mm ET z certyfikatem JWL
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
18 cali 6x114.3 6x139,7 4x4 Off Road Felgi aluminiowe felgi aluminiowe
| Nazwać: | 18 cali 6x114.3 6x139,7 4x4 Off Road Felgi aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Obręcz koła ze stopu aluminium 6x150 Offroad o szerokości 9 cali do odbioru suv
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |

