Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 17 inch 4x4 wheels rims ] mecz 119 produkty.
Matowe czarne aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 20 cali PCD 6x139,7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
Odlewane 17-calowe felgi aluminiowe 5X114.3 BMW Aftermarket Mag
| Nazwa produktu: | Odlewane 17-calowe felgi aluminiowe 5X114.3 BMW Aftermarket Mag |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. (1 ZESTAW) |
| Typ koła: | Dobry projekt |
Odporne na uderzenia 18 20 22-calowe felgi 4x4 Off Road
| Imię: | Koła terenowe Felgi do lekkich ciężarówek 18 20 22 cale 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X139.7 felgi al |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
17 18 19 cali 6x139,7 4x4 matowe czarne felgi terenowe
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Obręcz koła samochodu ze stopu aluminium 18 "19" 20 "
| Nazwa produktu: | Aluminiowe aluminiowe obręcze kół ze stopu lekkiego WL standardowe 18 "19" 20 "do spr |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
17-calowe felgi PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20 cali 6x114.3 6x139,7 felgi ze stopu aluminium 4x4 Offroad dla toyota fj cruisier
| Nazwa: | 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Kute 19-calowe obręcze ze stopu metali lekkich, pasujące do BMW
| Nazwa produktu: | Wielowymiarowa aluminiowa felga samochodowa z czarną twarzą na rynku wtórnym |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. |
| Typ koła: | 2021 projekt |
Muti Spoke 17-calowe felgi aluminiowe Offroad A356.2 Surowiec
| Nazwać: | 17 ~ 20-calowe aluminiowe felgi terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
20x12 PCD Spinning 20 cali 4x4 6x139,7 6x114.3 Obręcze terenowe
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |

