Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch aluminum alloy wheels ] mecz 235 produkty.
Wklęsłe 4X114.3 Koła Felgi Suv Samochód osobowy Aluminiowe felgi
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Materiał: | STOP, stop aluminium |
| Wykończeniowy: | Czarny |
22-calowa czarna obręcz ze stopu 22 × 10,5 na rynku wtórnym
| Imię: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
JWL VIA 18-calowe aluminiowe felgi samochodowe 5x120 A356.2
| Nazwa produktu: | Niestandardowe hurtowe nowe felgi samochodowe 5x120 chińskie tanie aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
PCD 5x112 16-calowe odlewane aluminiowe koła posprzedażowe
| Materiał: | Chińskie, wysokiej jakości aluminiowe koło 16 17 cali z PCD 5x112 |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
6x114.3 18-calowe niestandardowe aluminiowe felgi, 4-biegowe 18-calowe koła
| Nazwać: | 17 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe z 6 otworami Offroad 139,7 pcD
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
127mm PCD 18-calowe felgi terenowe 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139,7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |
20-calowe felgi 6x139,7 Aluminiowe felgi aluminiowe w kolorze matowym czarnym
| PCD: | 127mm, 139,7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Gwarancja: | 3 lata |
20 cali 6x114.3 6x139,7 felgi ze stopu aluminium 4x4 Offroad dla toyota fj cruisier
| Nazwa: | 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Zamiennik OEM 16x6,5 17x6,5 5x114,3 Odlewane felgi aluminiowe
| Materiał: | 2019 gorące 16x6.5 17x6.5 5x114.3 felgi aluminiowe felgi odlewnicze na sprzedaż |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. |
| typ koła: | 2021 projekt |

