Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch aluminum alloy wheels ] mecz 235 produkty.
18-calowe koło PCD 6x139,7 SUV 4x4 do lekkiej ciężarówki
| Nazwać: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
16 cali 17 cali 18 cali 6 × 139,7 4x4 Off Road Felgi
| Nazwa produktu: | Obręcze kół 4X4 16 cali 18 cali 17 cali 6x139,7 z Koła samochodowe |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Otwór: | 5,6,8 |
Muti Spoke 17-calowe felgi aluminiowe Offroad A356.2 Surowiec
| Nazwać: | 17 ~ 20-calowe aluminiowe felgi terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
6x139.7 20-calowe felgi aluminiowe 4X4 15mm ET z certyfikatem JWL
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
F60632 R 18-calowe felgi rozłożone felgi aluminiowe 8.0j do Mercedesa SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Gwarancja: | Gwarancja na 3 tak |
6 Hole Alloy Offroad 6x139,7 Koła Felga ze stopu aluminium do toyoty ford
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
JWL VIA Certyfikowane felgi BMW 19-calowe felgi aluminiowe
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Obręcz koła ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | Rynek wtórny 18 19 20 21 22 calowe felgi aluminiowe do samochodów z PCD 5x108 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Dostosowane czarne 17-calowe aluminiowe felgi z 4 otworami
| Materiał: | Hurtownia czarnych 17-calowych felg aluminiowych z 4 otworami |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
17-calowe felgi aluminiowe Off Road
| Nazwa produktu: | 17-calowe felgi aluminiowe Off Road |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |

