Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch aluminum alloy wheels ] mecz 235 produkty.
17-calowe felgi aluminiowe 4 × 4 dla Toyota Tacoma Tundra
| Nazwa produktu: | 17-calowe felgi aluminiowe 4×4 6x139,7 do toyoty tacoma tundra |
|---|---|
| Styl: | 2022 nowy projekt |
| Kolor: | czarny matowy lub dostosowany |
19x8 19x9 6061 Aluminiowe 5 otworów 5x112 Felgi samochodowe
| Nazwa produktu: | 19x8 19x9 Custom Wheels 6061 Aluminium 5 Hole 5x112 felgi samochodowe do Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
PCD 5 × 112 aluminium ze stopu chromu 19-calowe felgi schodkowe do serii BMW 3
| Nazwa produktu: | PCD 5 × 112 aluminium ze stopu chromu 19-calowe felgi schodkowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | Dostosowane |
Hurtownie repliki felg samochodowych 18-calowe 19-calowe felgi aluminiowe 5X112 do Benz
| Nazwa produktu: | 19-calowe aluminiowe koła Mag na rynku wtórnym 5X112 dla Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
17 18 19 cali 6x139,7 4x4 matowe czarne felgi terenowe
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
17-calowe niestandardowe koła Mag na rynku wtórnym, czarne wykończenie
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm, 25mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
6x139.7 Głębokie wklęsłe 6-otworowe aluminiowe koła terenowe
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm/-19mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
17-calowe 6x114.3 Koła do samochodów ciężarowych z chromowanego materiału
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Na zamówienie 1995 18-calowe felgi Mercedes Benz E Class
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
Kute koła monoblokowe 6061-T6 do samochodów wyczynowych
| Nazwa produktu: | Kute koła monoblokowe 6061-T6 do samochodów wyczynowych |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |

