Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 20 inch car wheel rim ] mecz 204 produkty.
6x114.3 18-calowe niestandardowe aluminiowe felgi, 4-biegowe 18-calowe koła
| Nazwać: | 17 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
15-calowe 4-otworowe felgi aluminiowe o niestandardowym rozmiarze, aluminiowe felgi samochodowe
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 4/8*100~114,3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Suv Car 17x9 Inch Truck Wheels 130mm PCD konfigurowalny kolor
| PCD: | 130mm, 139,7mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Koła Mag Wheels ze stopu aluminium 5 × 120 PCD Aftermarket
| Nazwa produktu: | Koła Mag Wheels ze stopu aluminium 5 × 120 PCD Aftermarket |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
6x139.7 2500LBS Rozłożone 17-calowe felgi aluminiowe do Range Rovera
| Nazwa produktu: | 17 cali 6x139,7 6x114,3 4x4 aluminiowe felgi z maksymalnym obciążeniem 2500LBS |
|---|---|
| pasuje dla: | Ranger Rover |
| Materiał: | A356.2 |
Dostosowane kute felgi aluminiowe 19 cali do A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143,1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiał: | Aluminium T6061 |
Kute koła Mag na rynku wtórnym ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Hurtowa cena fabryczna koła repliki Koła ze stopu aluminium Kute aftermarket Felgi Koła |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Kolor brązowy Samochód 20 22 cale 5 × 120 Aftermarket Mag Wheels
| Nazwa produktu: | Kolor brązowy Samochód 20 22 cale 5 × 120 Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
18-calowe 66,56 mm kute felgi aluminiowe odporne na korozję
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |

