Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 20 inch car wheel rim ] mecz 204 produkty.
19-calowe Aftermarket Mag Wheels Flow Forming OEM Wymienna obręcz samochodowa
| Nazwa produktu: | 19-calowe Aftermarket Mag Wheels Flow Forming OEM Wymienna obręcz samochodowa |
|---|---|
| MOQ: | 1 zestaw (4 szt.) |
| Typ koła: | koło mag na rynku wtórnym |
Oszczędność paliwa 18 24-calowe kute felgi aluminiowe VOSSEN
| Nazwa produktu: | Oszczędność paliwa 18 24-calowe kute felgi aluminiowe VOSSEN |
|---|---|
| Styl: | Nowy design |
| kolor: | srebrny, czarny, brązowy |
Kipardo 18-calowe 19-calowe 22-calowe akcesoria samochodowe felgi aluminiowe z certyfikatem JWL VIA
| Nazwa produktu: | Kipardo 18-calowe 19-calowe 22-calowe akcesoria samochodowe felgi aluminiowe z certyfikatem JWL VIA |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
10mm ET PCD 114,3mm 4x4 felgi terenowe do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Nowy projekt 19x8,5 cala felgi samochodowe PCD 5x114,3 5x120 repliki felg aluminiowych Audi Aftermarket
| Nazwa produktu: | Nowa konstrukcja felg samochodowych 19x8,5 cala PCD 5x114.3 5x120 repliki felg aluminiowych audi aft |
|---|---|
| Typ koła: | 2021 projekt |
| Zakres produktów: | koło odlewnicze, formowanie przepływowe, koło kute |
18x8,5 Pcd 114,3 Aluminiowe, odlewane na rynku wtórnym koła Mag 5 otworów
| Nazwa produktu: | Gotowe do wysyłki 5 otworów 18x8,5 pcd 114,3 felgi ze stopu aluminium odlewane na rynku wtórnym BMW |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
Odlewane aluminiowe felgi 6x114,3 5x127 4x4 Pick Up Truck
| Nazwa produktu: | Odlewanie felg aluminiowych 6x114.3 5x127 4x4 Pick Up Truck |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| Kolor: | brązowy/czarny |
17-calowe 18-calowe 5x100 5x120 Odlewane z brązu felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Gorąca sprzedaż 17 18-calowe felgi aluminiowe 5x100 5x120 na rynku wtórnym wykonane w Chinach |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe z 6 otworami Offroad 139,7 pcD
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Odlewane 17-calowe felgi aluminiowe 5X114.3 BMW Aftermarket Mag
| Nazwa produktu: | Odlewane 17-calowe felgi aluminiowe 5X114.3 BMW Aftermarket Mag |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. (1 ZESTAW) |
| Typ koła: | Dobry projekt |

