Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 20 inch car wheel rim ] mecz 204 produkty.
17 × 9 JWL Felgi samochodowe Beadlock A356.2 Felgi ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Universal Car 17 × 9 6-otworowe felgi aluminiowe z koralikami |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | Dostosowane |
Niestandardowe głębokie wklęsłe kute obręcze samochodowe 18 - 22 cale
| PCD: | Konfigurowalny |
|---|---|
| ET: | Konfigurowalny |
| Materiał: | T6061 |
20-calowe felgi 6x139,7 Aluminiowe felgi aluminiowe w kolorze matowym czarnym
| PCD: | 127mm, 139,7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Wieloprzewodowe szprychy kute 20-calowe chromowane felgi Mercedes
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
17-calowe felgi aluminiowe, lekkie kute felgi wklęsłe
| PCD: | 143,1 mm, 165,1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Kute 19-calowe felgi samochodowe Mag Aftermarket Mag Wheels
| Nazwa produktu: | Kute 19-calowe felgi samochodowe Mag Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 8 szt. |
| Typ koła: | nowa pleśń |
17-calowe felgi aluminiowe 4 × 4 dla Toyota Tacoma Tundra
| Nazwa produktu: | 17-calowe felgi aluminiowe 4×4 6x139,7 do toyoty tacoma tundra |
|---|---|
| Styl: | 2022 nowy projekt |
| Kolor: | czarny matowy lub dostosowany |
18 "19" PCD 5 × 114,3 Obręcz koła samochodu ze stopu aluminium ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości 18 19-calowe felgi samochodowe PCD odlewane ze stopu aluminium koła samochodowe off |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
19-calowe 20-calowe obręcze 5 × 112 z rozłożonymi replikami AMG
| Nazwa produktu: | 19-calowe 20-calowe obręcze 5 × 112 z rozłożonymi replikami AMG |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Matowe czarne aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 20 cali PCD 6x139,7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Materiał: | STOP, Aluminium |

