Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 20 inch car wheel rim ] mecz 204 produkty.
PCD 6x139.7 wklęsłe felgi aluminiowe 20x12 głęboko wklęsłe do JEEP TOYOTA
| Nazwa produktu: | 20x12 suv felgi ET-44 offroad, pcd 6x139.7 4X4 felgi aluminiowe |
|---|---|
| PCD: | 139,7 mm |
| ET: | -44 |
15-calowe kute felgi aluminiowe 110 mm wklęsła konstrukcja CB
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
20X9.5 20X8.5 Replika felg aluminiowych do samochodów Land Rover
| Nazwa produktu: | Replika felg aluminiowych Rozmiar 20X8,5 20X9,5 19X8,5 19X9,5 Kin-1022 do Land Rovera |
|---|---|
| PASUJE DLA: | Land Rover |
| Materiał: | A356.2 |
A356.2 Materiał 15-calowe 4 otwory odlewane aluminiowe felgi
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
VIA Kute felgi aluminiowe 40mm ET Konfigurowalny kolor
| PCD: | Dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
A710 Aluminiowe koło terenowe 4 X 4 do samochodu SUV 12 mm
| PCD: | 127mm, 139,7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 12mm |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji |
18 19-calowe kute felgi aluminiowe 5 × 100
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe o niestandardowych rozmiarach 18 18 19-calowych kutych kół ze stopów lekkich |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Felgi aluminiowe Black Car 17-calowe kute czarne aluminiowe felgi na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe Black Car 17-calowe kute czarne aluminiowe felgi na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe Offroad z 6 otworami 139,7 PCD
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Koła terenowe Deep Lip 4x4
| Nazwa produktu: | 20 22 24-calowe obręcze ze stopu aluminium Koła 4x4 Koła OffRoad |
|---|---|
| kolor: | czarny brązowy |
| Otwór: | 5,6,8 |

