Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] mecz 144 produkty.
Aluminiowe felgi En 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
20 cali 6 końcówek Offroad Alloy Pickup Suv 6x139,7 5x150 4x4 Obręcz do tacoma
| Nazwać: | 17 18 19 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Nieoryginalne repliki felg aluminiowych do malowania Land Rovera
| Nazwa produktu: | Nowe felgi aluminiowe na rynku wtórnym Replika felg aluminiowych do Land Rovera |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
6x139.7 2500LBS Rozłożone 17-calowe felgi aluminiowe do Range Rovera
| Nazwa produktu: | 17 cali 6x139,7 6x114,3 4x4 aluminiowe felgi z maksymalnym obciążeniem 2500LBS |
|---|---|
| pasuje dla: | Ranger Rover |
| Materiał: | A356.2 |
Deep Dish 6 otworów 6x139,7 4x4 Off Road Felgi Stop aluminium
| Imię: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
20-calowe felgi terenowe 4x4 Toyota Tacoma Tundra Alloy Wheels
| Nazwa produktu: | 17 20-calowe aluminiowe felgi terenowe 4x4 do samochodów |
|---|---|
| Styl: | 2022 nowy projekt |
| Kolor: | czarny matowy lub dostosowany |
15-calowe kute felgi aluminiowe 110 mm wklęsła konstrukcja CB
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
JWL VIA 5x1143 20-calowe felgi aluminiowe odlewane Bmw
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 30mm, 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Sport Car wklęsłe cienkie szprychy 15-calowe odlewane felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Odlewanie 20-calowej REPLIKI KOŁA Ranger Rover
| Nazwa produktu: | Odlewanie 20-calowej REPLIKI KOŁA Ranger Rover |
|---|---|
| PASUJE DLA: | Ranger Rover |
| Materiał: | A356.2 |

