Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] mecz 144 produkty.
PCD 6 × 139,7 17 19 20 22 calowe felgi aluminiowe 4x4
| Nazwa produktu: | SUV 4X4 17 19 20 22 calowe felgi samochodowe felgi aluminiowe offroad PCD 6X139.7 felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
6 otworów 20 cali 6 × 139,7 4x4 Off Road Felgi
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| Kolor: | dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom/poler/pędzel/twarz maszyny |
TS16949 18-calowe niestandardowe felgi OEM dopuszczalne dla lekkich ciężarówek SUV
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Wykończeniowy: | Czarny, czarny połysk + okno frezowania + nity chromowane |
TUV Gunmetal Suv Offroad 17 cali 6x139,7 wklęsłe felgi terenowe 4x4
| Nazwa produktu: | TUV Gunmetal Suv Offroad 17 cali 6x139,7 wklęsłe felgi terenowe 4x4 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe z 6 otworami Offroad 139,7 pcD
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
17-calowa obręcz koła samochodowego 5 × 114,3
| Nazwa produktu: | Chińska fabryka dostarczyła 17-calowe felgi aluminiowe 5x114,3 Oem do samochodów Toyota |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Niestandardowe kute koła samochodowe 4X4 Off Road 22 cali 5 * 120
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | twarz maszyny |
10mm ET PCD 114,3mm 4x4 felgi terenowe do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18-calowe koło PCD 6x139,7 SUV 4x4 do lekkiej ciężarówki
| Nazwać: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |

