Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] mecz 144 produkty.
A356.2 Aluminiowe felgi 5x114,3 6x139,7 4x4 Off Road
| Nazwa produktu: | 2021 nowa konstrukcja felg aluminiowych 4x4 5x114,3 6x139,7 felgi terenowe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium A356.2 |
| MOQ: | 4 szt |
A356.2 Matowe czarne polerowane 17-calowe felgi terenowe
| PCD: | 114,3 mm, 127 mm, 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
20-calowe felgi 6x139,7 Aluminiowe felgi aluminiowe w kolorze matowym czarnym
| PCD: | 127mm, 139,7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Gwarancja: | 3 lata |
18-calowe 19-calowe 20-calowe felgi aluminiowe A356.2 w kolorze czarnym
| Nazwa produktu: | Hot 18 19 20-calowe aluminiowe felgi aluminiowe Black Machine Face Aftermarket Koła samochodowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
American Sport Car Cienkie wklęsłe felgi aluminiowe A356.2 Aluminium 19 cali
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
VIA JWL 17 × 9.0 Aftermarket 4x4 Off Road Felgi
| Nazwa produktu: | Felgi 17X9.0 na rynku wtórnym z felgą aluminiową VIA JWL pasują do kół samochodów terenowych SUV; |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
Flow Formming 17-calowe 18-calowe felgi samochodowe ze stopu PCD 5x114,3
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe 15 16 17 18-calowe felgi aluminiowe PCD 5x114.3 aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
JWL VIA 17x8 16x8 6x139,7 4x4 Off Road Felgi z Pcd
| Nazwa produktu: | 2021 gorąca sprzedaż Koło terenowe 4x4 16x8 17x8 Koło terenowe z pcd 6x139.7 felgi aluminiowe felgi |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium A356.2 |
| MOQ: | 4 szt |
Odporne na uderzenia 18 20 22-calowe felgi 4x4 Off Road
| Imię: | Koła terenowe Felgi do lekkich ciężarówek 18 20 22 cale 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X139.7 felgi al |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |

