Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
Samochód 4 × 4 16 × 8 17 × 8 PCD 6 × 139,7 17-calowe naprzemienne felgi
| Nazwa produktu: | Samochód 4 × 4 16 × 8 17 × 8 PCD 6 × 139,7 17-calowe naprzemienne felgi |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
17-calowe kute aluminiowe felgi odporne na korozję
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Suv Car 17x9 Inch Truck Wheels 130mm PCD konfigurowalny kolor
| PCD: | 130mm, 139,7mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |
JWL VIA 5x1143 20-calowe felgi aluminiowe odlewane Bmw
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 30mm, 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
6 * 139,7 BLACK RHINO Aluminiowe wklęsłe 16-calowe felgi terenowe 4x4
| Nazwa produktu: | 4X4 6 * 139,7 BLACK RHINO aluminiowe wklęsłe koło terenowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
20 × 12 6 × 139,7 felgi aluminiowe 4x4 do samochodów ciężarowych
| Nazwa produktu: | 20 × 12 6 × 139,7 felgi aluminiowe 4x4 do samochodów ciężarowych |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Wykończeniowy: | Chrom / polski / pędzel / twarz machina |
20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 Kute felgi aluminiowe do samochodów luksusowych
| Nazwa produktu: | 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 Kute felgi aluminiowe do samochodów luksusowych |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
8X150 Ujemny offset 114,3 PCD 19 "A356.2 Car Alloy Wheels
| Nazwa produktu: | 8X150 Ujemny offset 114,3 PCD 19 "A356.2 Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
16 "17" 18 "19" Aluminiowe naprzemienne koła
| Nazwa produktu: | hurtownia aftermarket felga aluminiowa obręcz koła obsada koła 16 '' 17 '' 18 '& |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Koła terenowe ze stopu aluminium PCD 5x150 17-calowe obręcze do samochodów ciężarowych
| Nazwać: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |

