Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
Lekkie koła Mag na rynku wtórnym ze stopu aluminium
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Wykończeniowy: | Chrome / polski / pędzel |
Sport Vogue Ranger Rover oem Autobiografia aluminiowe felgi samochodowe
| Nazwa produktu: | Sport Vogue Ranger Rover oem Autobiografia aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PASUJE DLA: | Ranger Rover |
| Materiał: | A356.2 |
Wklęsłe 4X114.3 Koła Felgi Suv Samochód osobowy Aluminiowe felgi
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Materiał: | STOP, stop aluminium |
| Wykończeniowy: | Czarny |
JWL VIA 18-calowe aluminiowe felgi samochodowe 5x120 A356.2
| Nazwa produktu: | Niestandardowe hurtowe nowe felgi samochodowe 5x120 chińskie tanie aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
17-calowe felgi PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
JWL VIA 20X12 Szczotkowane felgi OEM 4x4 OffRoad
| Nazwa produktu: | JWL VIA 20X12 Szczotkowane felgi OEM 4x4 OffRoad |
|---|---|
| PCD: | 6x139,7 |
| ET: | -44 |
Szczotkowane, polerowane felgi aluminiowe 19x9,5 odporne na korozję
| Nazwa produktu: | 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 koło samochodowe ze stopu aluminium alloy |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
18-calowe koło PCD 6x139,7 SUV 4x4 do lekkiej ciężarówki
| Nazwać: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
American Sport Car Cienkie wklęsłe felgi aluminiowe A356.2 Aluminium 19 cali
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
18-calowe 19-calowe 20-calowe felgi aluminiowe A356.2 w kolorze czarnym
| Nazwa produktu: | Hot 18 19 20-calowe aluminiowe felgi aluminiowe Black Machine Face Aftermarket Koła samochodowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |

