Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
A710 Aluminiowe koło terenowe 4 X 4 do samochodu SUV 12 mm
| PCD: | 127mm, 139,7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 12mm |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji |
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe Offroad z 6 otworami 139,7 PCD
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Felgi aluminiowe Camry Replica
| Nazwa produktu: | JWL standardowe felgi samochodowe OEM 17 "18" do Camry |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
2020 Nowe 18-calowe felgi aluminiowe OFFROAD 4x4 Pojazd Samochód aluminiowe koło
| Nazwa produktu: | 15 16 17 calowe felgi samochodowe terenowe Koła ze stopu metali lekkich PCD6x139.7 |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Otwór: | 5,6 |
Obręcze terenowe 4x4 ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | PCD 6X139.7 17 19 20 22 calowe felgi SUV 4X4 z felgi aluminiowej |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |

