Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
PCD 5 × 150 4 × 4 Off Road 5 Hole 16-calowe wklęsłe felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | PCD 5 × 150 4 × 4 Off Road 5 Hole 16-calowe wklęsłe felgi aluminiowe |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Otwór: | 6 |
Land Rover Replica Truck Aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 22 cale
| Nazwa produktu: | 16-22-calowe repliki Land Rovera ze stopu aluminium felgi samochodowe / koła do samochodów ciężarowy |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
127mm PCD 18-calowe felgi terenowe 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139,7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Niestandardowe głębokie wklęsłe kute obręcze samochodowe 18 - 22 cale
| PCD: | Konfigurowalny |
|---|---|
| ET: | Konfigurowalny |
| Materiał: | T6061 |
17-calowe felgi aluminiowe, lekkie kute felgi wklęsłe
| PCD: | 143,1 mm, 165,1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Kute 19-calowe felgi samochodowe Mag Aftermarket Mag Wheels
| Nazwa produktu: | Kute 19-calowe felgi samochodowe Mag Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 8 szt. |
| Typ koła: | nowa pleśń |
Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 "
| Nazwa produktu: | Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 " |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Czerwony |
5-otworowe 19-calowe felgi ze stopu aluminium do kół samochodowych Mercedes
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości felgi aluminiowe z 5 otworami 19-calowe felgi do kół samochodowych Mercedes |
|---|---|
| kolor: | srebro |
| Otwór: | 5,6 |
18 "19" PCD 5 × 114,3 Obręcz koła samochodu ze stopu aluminium ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości 18 19-calowe felgi samochodowe PCD odlewane ze stopu aluminium koła samochodowe off |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
16 cali 17 cali 18 cali 6 × 139,7 4x4 Off Road Felgi
| Nazwa produktu: | Obręcze kół 4X4 16 cali 18 cali 17 cali 6x139,7 z Koła samochodowe |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Otwór: | 5,6,8 |

