Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
Niestandardowe kute koła samochodowe 4X4 Off Road 22 cali 5 * 120
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | twarz maszyny |
Matowe czarne aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 20 cali PCD 6x139,7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
17 18 19 cali 6x139,7 4x4 matowe czarne felgi terenowe
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Land Cruiser 20 cali 21 cali repliki felg aluminiowych 5 × 150
| Nazwa produktu: | Standardowe koła terenowe JWL 20 cali 21 cali 5x150 OEM do Land Cruiser |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Wieloprzewodowe szprychy kute 20-calowe chromowane felgi Mercedes
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
20-calowe felgi 6x139,7 Aluminiowe felgi aluminiowe w kolorze matowym czarnym
| PCD: | 127mm, 139,7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Obręcz koła ze stopu aluminium 6x150 Offroad o szerokości 9 cali do odbioru suv
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
10 otworów 22,5 x 8,25 bezdętkowe felgi stalowe do przyczepy
| PCD: | 221mm |
|---|---|
| ET: | 165mm |
| Wykończeniowy: | Srebro |
Antykorozyjne 15 × 6,5 16 × 6,5 cala A356.2 Felga aluminiowa
| Nazwa produktu: | Fabryczne felgi aluminiowe 15x6.5 16x6.5 calowe felgi Nowe wzory hot wheels |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
15 16 17 18 19 calowe 4 × 108 5 × 120 formowane przepływowo koła
| Nazwa produktu: | 15 16 17 18 19 Calowe 4×108 5×120 Koła formowane przepływowo |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kolor: | dostosowane |

