Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
19-calowe uniwersalne aluminiowe felgi aluminiowe odlewane z PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 38mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
6061 T6 Staggered Velg Speedy Aluminiowe felgi samochodowe Mag
| Nazwa produktu: | JWL VIA gotowy do wysyłki 17x8.5 19x9.5 rozłożone felgi samochodowe ze stopu velg 4x100/114.3 na ryn |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Wykończeniowy: | malowanie / obrabiane / frezowane / cięcie lustrzane / polerowane / szczotkowane / chromowane |
Wysoka wytrzymałość 5 × 120 PCD 19-calowe 20-calowe repliki felg aluminiowych
| Materiał: | stop aluminium |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Wykończeniowy: | Chrome / polski / pędzel |
VIA Schodkowa obręcz koła ze stopu aluminium 15 X 8 cali
| PCD: | 100mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji na 100000 km |
15 16 17 18 19 20-calowe felgi ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Wykończeniowy: | Chrom / polski / pędzel / twarz machina |
14 15 16 cali 4x100 4x108 5x114,3 5x100 Aftermarket Alloy Wheels
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe Kipardo 14 15 16 cali 4x100 4x108 5x114,3 5x100 na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Zamienne felgi OEM klasy C 18X8 Auto Aftermarket
| Materiał: | Felgi KIPARDO 18X8, 18 felg aluminiowych 18 5X112 5X120 dla klasy C, luksusowe koła aluminiowe serii |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
17-calowe koła 5 × 114,3 A356.2 Aftermarket Mag
| Nazwa produktu: | 17-calowe koła 5 × 114,3 A356.2 Aftermarket Mag |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Range Rover 17-calowe felgi PCD 6x139,7 ze stopu aluminium 17-calowe felgi terenowe
| Nazwa produktu: | 22-calowa obręcz koła ze stopu aluminium 6x139,7 do jazdy terenowej |
|---|---|
| Nadające się do: | Dla Ranger Rover, Toyota tacoma lexus GX460 GX470; |
| Materiał: | A356.2 |
9-calowe 16-calowe chromowane felgi Chromowane nity Koła Jeep Offroad
| ET: | 15mm, -12mm, 15mm, -12mm |
|---|---|
| słowo kluczowe: | Konstrukcja z siatki z chromowanymi nitami |
| Wykończeniowy: | cukierkowa czerwień + chromowane nity |

