Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch aluminum alloy wheels ] mecz 235 produkty.
PCD 6x139.7 wklęsłe felgi aluminiowe 20x12 głęboko wklęsłe do JEEP TOYOTA
| Nazwa produktu: | 20x12 suv felgi ET-44 offroad, pcd 6x139.7 4X4 felgi aluminiowe |
|---|---|
| PCD: | 139,7 mm |
| ET: | -44 |
15-calowe 4-otworowe felgi aluminiowe o niestandardowym rozmiarze, aluminiowe felgi samochodowe
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 4/8*100~114,3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
17-calowe felgi aluminiowe, lekkie kute felgi wklęsłe
| PCD: | 143,1 mm, 165,1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
A356.2 Koła terenowe SUV 4 × 4
| Nazwa produktu: | A356.2 Koła terenowe SUV 4 × 4 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
OEM Cars Czarne 19-calowe felgi aluminiowe PCD 5x120
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | twarz maszyny |
A356.2 Obręcze terenowe ze stopu aluminium 6H 20X12 "4x4
| Nazwa produktu: | A356.2 felgi terenowe ze stopu aluminium 6H 4x4 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Wykończeniowy: | matowy czarny, matowy metalowy pistolet, matowy brąz, Candy Red, satynowy brąz; |
Szczotkowane, polerowane felgi aluminiowe 19x9,5 odporne na korozję
| Nazwa produktu: | 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 koło samochodowe ze stopu aluminium alloy |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
4 × 100 5 × 112 5 × 130 Aftermarket 19-calowe naprzemienne koła
| Nazwa produktu: | 17 18 19 cali 4x100 5x112 felga aluminiowa 5x130 felga z rynku wtórnego z Chin |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
VIA Dimond Cut Srebrne 19-calowe koła Mag Land Rover Replica Wheels
| Nazwa produktu: | VIA Dimond Cut Srebrne 19-calowe koła Mag Land Rover Replica Wheels |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium/stop |
| Kolor: | SREBRO |

