Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch aluminum alloy wheels ] mecz 235 produkty.
Odlewanie 20-calowej REPLIKI KOŁA Ranger Rover
| Nazwa produktu: | Odlewanie 20-calowej REPLIKI KOŁA Ranger Rover |
|---|---|
| PASUJE DLA: | Ranger Rover |
| Materiał: | A356.2 |
Paliwo - oszczędne 17 18 19-calowe 3-częściowe kute koła
| Nazwa produktu: | producent porcelany 2020 17 18 19 cali Kute felgi aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | Alunimun, Alloy |
| kolor: | Dostosowane |
Obręcz koła samochodu ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Najlepiej sprzedające się felgi samochodowe 17 18 19 20 21 22 cale 5x112 aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rozmiar: | 17 18 19 20 21 22 cale 5x112 |
PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24-calowe 3-częściowe kute koła
| Nazwa produktu: | PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24-calowe 3-częściowe kute koła |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
20 cali 6 końcówek Offroad Alloy Pickup Suv 6x139,7 5x150 4x4 Obręcz do tacoma
| Nazwać: | 17 18 19 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
17-calowe felgi PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
TUV 24 cale 8 otworów A356.2 4x4 kute felgi terenowe
| Nazwa produktu: | Kute felgi terenowe |
|---|---|
| pasuje dla: | WSZYSTKIE SAMOCHODY |
| Materiał: | A356.2 |
Pickups Truck 5x127 Chromowane felgi aluminiowe Offroad z 5 szprychami
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Złote 9-calowe 20-calowe felgi 6 końcówek do pickupów lekkich SUV-ów
| Nazwać: | 20-calowe aluminiowe felgi 4x4 (felgi terenowe 4x4) |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali (20 cali) |
Wieloprzewodowe szprychy kute 20-calowe chromowane felgi Mercedes
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |

