Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch aluminum alloy wheels ] mecz 235 produkty.
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe Offroad z 6 otworami 139,7 PCD
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Aluminiowe felgi En 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 cali 6x139,7 Aluminiowe felgi
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
16 17 cali 6x139,7 4x4 Koła terenowe z siatką z chromowanymi nitami
| PCD: | 5x127,6x139,7,5x150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, -12mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Odlewane 17-calowe felgi aluminiowe 5X114.3 BMW Aftermarket Mag
| Nazwa produktu: | Odlewane 17-calowe felgi aluminiowe 5X114.3 BMW Aftermarket Mag |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. (1 ZESTAW) |
| Typ koła: | Dobry projekt |
A356.2 Materiał 15-calowe 4 otwory odlewane aluminiowe felgi
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
20x12 PCD Spinning 20 cali 4x4 6x139,7 6x114.3 Obręcze terenowe
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Lekkie, 2-częściowe, kute, ujemne felgi 4x4
| Nazwa produktu: | 18 19 20 21 22 cale personalizuj 2-częściową obrobioną felgę SUV o ujemnym przesunięciu |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Odlewane aluminiowe felgi 6x114,3 5x127 4x4 Pick Up Truck
| Nazwa produktu: | Odlewanie felg aluminiowych 6x114.3 5x127 4x4 Pick Up Truck |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| Kolor: | brązowy/czarny |
Pięć szprych, głębokie wklęsłe, 6 otworów, 6x114.3 obręcz koła terenowego
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |

