Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch offroad wheel rims ] mecz 66 produkty.
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 cali 6x139,7 Aluminiowe felgi
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Felgi aluminiowe Camry Replica
| Nazwa produktu: | JWL standardowe felgi samochodowe OEM 17 "18" do Camry |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
2020 aftermarket felga aluminiowa samochód felgi samochodowe felga aluminiowa 20 felga aluminiowa 5x112
| Nazwa produktu: | 2020 aftermarket felga aluminiowa samochód felgi samochodowe felga aluminiowa 20 felga aluminiowa 5x |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe Offroad z 6 otworami 139,7 PCD
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
17-calowe felgi aluminiowe Off Road
| Nazwa produktu: | 17-calowe felgi aluminiowe Off Road |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |

