Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch offroad wheel rims ] mecz 66 produkty.
5 otworów 17 × 7 PCD5 × 114,3 Repliki felg aluminiowych
| break: | KIPARDO |
|---|---|
| Imię: | Obręcze ze stopu aluminium |
| Materiał: | A356.2 |
6 Hole Alloy Offroad 6x139,7 Koła Felga ze stopu aluminium do toyoty ford
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
6x139.7 Głębokie wklęsłe 6-otworowe aluminiowe koła terenowe
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm/-19mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
6 kółek ze stopu aluminium 20 cali 6x139,7 do tacoma f150 toyota land cruiser
| Nazwać: | Felgi aluminiowe 20 cali 6x139.7 dla toyota tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wykończeniowy: | Wiele kolorów, obsługuje również dostosowane |
20 cali 6 końcówek Offroad Alloy Pickup Suv 6x139,7 5x150 4x4 Obręcz do tacoma
| Nazwać: | 17 18 19 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Suv Car 17x9 Inch Truck Wheels 130mm PCD konfigurowalny kolor
| PCD: | 130mm, 139,7mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Odporne na uderzenia 18 20 22-calowe felgi 4x4 Off Road
| Imię: | Koła terenowe Felgi do lekkich ciężarówek 18 20 22 cale 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X139.7 felgi al |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
JWL VIA 17x8 16x8 6x139,7 4x4 Off Road Felgi z Pcd
| Nazwa produktu: | 2021 gorąca sprzedaż Koło terenowe 4x4 16x8 17x8 Koło terenowe z pcd 6x139.7 felgi aluminiowe felgi |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium A356.2 |
| MOQ: | 4 szt |
Odlewane aluminiowe felgi 6x114,3 5x127 4x4 Pick Up Truck
| Nazwa produktu: | Odlewanie felg aluminiowych 6x114.3 5x127 4x4 Pick Up Truck |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| Kolor: | brązowy/czarny |
Złote 9-calowe 20-calowe felgi 6 końcówek do pickupów lekkich SUV-ów
| Nazwać: | 20-calowe aluminiowe felgi 4x4 (felgi terenowe 4x4) |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali (20 cali) |

