Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch offroad wheel rims ] mecz 66 produkty.
A356.2 Aluminiowe felgi 5x114,3 6x139,7 4x4 Off Road
| Nazwa produktu: | 2021 nowa konstrukcja felg aluminiowych 4x4 5x114,3 6x139,7 felgi terenowe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium A356.2 |
| MOQ: | 4 szt |
10mm ET PCD 114,3mm 4x4 felgi terenowe do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Felgi terenowe ze stopu aluminium 6 otworów 4x4 z chromowanymi nitami
| PCD: | 139,7 mm, 150 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Materiał: | Stop aluminium |
18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels
| Nazwa produktu: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 1 zestaw |
| Typ koła: | Nowy design |
Konfigurowalne koła Mag 5x160 PCD Aftermarket poprzez formowanie przepływowe
| Nazwa produktu: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Nieoryginalne koła Mag |
|---|---|
| MOQ: | 1 zestaw |
| typ koła: | nowy styl |
PCD 6 × 139,7 17 19 20 22 calowe felgi aluminiowe 4x4
| Nazwa produktu: | SUV 4X4 17 19 20 22 calowe felgi samochodowe felgi aluminiowe offroad PCD 6X139.7 felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Niestandardowe felgi aluminiowe 4 × 4 Offroad Aftermarket
| Nazwa produktu: | 2020 hurtownie nowy projekt 4 * 4 offroad aluminiowe felgi z Chin |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe z 6 otworami Offroad 139,7 pcD
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
5 szprych A356.2 4x4 5x127 6x139.7 OffRoad Felgi dla Toyota tacoma FJ Cruiser Tundra
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Replika kutego stopu aluminium 5 × 114,3 19-calowe naprzemienne obręcze
| Nazwa produktu: | Repliki felgi aluminiowe Kute felgi aluminiowe na zamówienie 5x114,3 Koła 19 cali |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |

