Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 18 inch offroad wheel rims ] mecz 66 produkty.
127mm PCD 18-calowe felgi terenowe 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139,7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |
TUV 24 cale 8 otworów A356.2 4x4 kute felgi terenowe
| Nazwa produktu: | Kute felgi terenowe |
|---|---|
| pasuje dla: | WSZYSTKIE SAMOCHODY |
| Materiał: | A356.2 |
18-calowe koło PCD 6x139,7 SUV 4x4 do lekkiej ciężarówki
| Nazwać: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18-calowe obręcze samochodowe ze stopu aluminium Niestandardowe koła Mag 4 szt
| Nazwa produktu: | 18-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. |
| Typ koła: | 2021 nowy gorący projekt |
17 18 19 cali 6x139,7 4x4 matowe czarne felgi terenowe
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
6x114.3 18-calowe niestandardowe aluminiowe felgi, 4-biegowe 18-calowe koła
| Nazwać: | 17 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Range Rover 17-calowe felgi PCD 6x139,7 ze stopu aluminium 17-calowe felgi terenowe
| Nazwa produktu: | 22-calowa obręcz koła ze stopu aluminium 6x139,7 do jazdy terenowej |
|---|---|
| Nadające się do: | Dla Ranger Rover, Toyota tacoma lexus GX460 GX470; |
| Materiał: | A356.2 |
JWL VIA 20X12 Szczotkowane felgi OEM 4x4 OffRoad
| Nazwa produktu: | JWL VIA 20X12 Szczotkowane felgi OEM 4x4 OffRoad |
|---|---|
| PCD: | 6x139,7 |
| ET: | -44 |
6-otworowe 18-calowe felgi terenowe ze stopu aluminium 4x4
| Nazwa produktu: | Nowa, dostosowana 18-calowa 6-otworowa obręcz koła ze stopu aluminium Offroad |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Otwór: | 5,6,8 |
16 cali 17 cali 18 cali 6 × 139,7 4x4 Off Road Felgi
| Nazwa produktu: | Obręcze kół 4X4 16 cali 18 cali 17 cali 6x139,7 z Koła samochodowe |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Otwór: | 5,6,8 |

