Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] mecz 52 produkty.
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
15-calowe kute felgi aluminiowe 110 mm wklęsła konstrukcja CB
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
5 otworów 18 22-calowa obręcz ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 5 otworów 18 22-calowa obręcz ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Niestandardowe 17 18 19 20 21 22-calowe kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Niestandardowe 17 18 19 20 21 22-calowe kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Styl: | Nowy design |
| kolor: | srebro + wiele szprych |
20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 Kute felgi aluminiowe do samochodów luksusowych
| Nazwa produktu: | 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 Kute felgi aluminiowe do samochodów luksusowych |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
5x120 Aftermarket kute felgi aluminiowe 42mm ET
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
18-calowe 66,56 mm kute felgi aluminiowe odporne na korozję
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Srebrne wykończenie PCD 5x114.3 Kute felgi aluminiowe Dostosowany kolor
| PCD: | 130 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 143,1 mm, 114,3~139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Koła ze stopu aluminium Multi PCD, 5 otworów, kute felgi ze stopu aluminium
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
VIA Kute felgi aluminiowe 40mm ET Konfigurowalny kolor
| PCD: | Dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |

