Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] mecz 52 produkty.
6 kółek ze stopu aluminium 20 cali 6x139,7 do tacoma f150 toyota land cruiser
| Nazwać: | Felgi aluminiowe 20 cali 6x139.7 dla toyota tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wykończeniowy: | Wiele kolorów, obsługuje również dostosowane |
Replika kutego stopu aluminium 5 × 114,3 19-calowe naprzemienne obręcze
| Nazwa produktu: | Repliki felgi aluminiowe Kute felgi aluminiowe na zamówienie 5x114,3 Koła 19 cali |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
Kute 19 20 21 22-calowe odlewane ciśnieniowo stalowe felgi ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Kute 19 20 21 22-calowe odlewane ciśnieniowo stalowe felgi ze stopu aluminium |
|---|---|
| Otwór: | 5,6,8 |
| Projekt: | koło posprzedażne |
Niestandardowe 1-częściowe 2-częściowe 3-częściowe kute felgi aluminiowe
| Imię: | KIPARDO Kute felgi aluminiowe dostosowane do indywidualnych potrzeb 1 sztuka 2 sztuki 3 sztuki produ |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosuj |
Oem 22-calowe repliki kół Range Rovera ze stopu aluminium 120 mm
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
JWL VIA BMW kute felgi aluminiowe Koła 8,5 cala 19 cali
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
Lekkie 3-częściowe kute koła ze stopu aluminium
| Materiał: | stop aluminium |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Wykończeniowy: | Chrome / polski / pędzel |
M5 M6 Car 20 × 8,5 20 × 10 PCD 5 × 120 Felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | M5 M6 Car 20 × 8,5 20 × 10 PCD 5 × 120 Felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
PCD 6 × 139,7 17 19 20 22 calowe felgi aluminiowe 4x4
| Nazwa produktu: | SUV 4X4 17 19 20 22 calowe felgi samochodowe felgi aluminiowe offroad PCD 6X139.7 felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |

