Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] mecz 52 produkty.
Car Mag A356.2 Aluminium 16-calowe 22-calowe felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Factory Direct Sale Car Mag Custom 18 19 20 21 22 calowe felgi aluminiowe felgi |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Lekkie 18 19 20 21 22-calowe kute felgi aluminiowe T6061
| Nazwa produktu: | 18 19 20 21 22-calowe niestandardowe kute aluminiowe koło T6061 z PCD 5x114,3 5x120 |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosowane |
18 19 20 21 22-calowe felgi aluminiowe do głębokich naczyń
| Nazwa produktu: | 18 19 20 21 22-calowe felgi aluminiowe z głębokim naczyniem |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
17 18 19 20 22-calowe naprzemienne felgi aluminiowe do samochodów japońskich
| Nazwa produktu: | 17x7,5 calowe koła z pcd 6x139,7 nadające się do japońskich samochodów nowe felgi aluminiowe 17 18 1 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Land Rover Replica Truck Aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 22 cale
| Nazwa produktu: | 16-22-calowe repliki Land Rovera ze stopu aluminium felgi samochodowe / koła do samochodów ciężarowy |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
19-calowe uniwersalne aluminiowe felgi aluminiowe odlewane z PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 38mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Dostosowane kute felgi aluminiowe 19 cali do A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143,1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiał: | Aluminium T6061 |
Muti mówił 17 18 19 Calowe felgi aluminiowe odlewane do bmw serii 3 serii 5)
| słowo kluczowe: | odlew felgi aluminiowej do BMW serii 3 serii 5 |
|---|---|
| PCD: | 5x112,5x114,3,5x110 |
| Materiał: | Stop aluminium |
LSGZL 18-calowe kute felgi aluminiowe do Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165,1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiał: | aluminium, |
Wysoka wytrzymałość 5 × 120 PCD 19-calowe 20-calowe repliki felg aluminiowych
| Materiał: | stop aluminium |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Wykończeniowy: | Chrome / polski / pędzel |

