Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] mecz 52 produkty.
Obręcz koła ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | Rynek wtórny 18 19 20 21 22 calowe felgi aluminiowe do samochodów z PCD 5x108 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Niestandardowe kute koła samochodowe 4X4 Off Road 22 cali 5 * 120
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | twarz maszyny |
6 otworów 20 cali 6 × 139,7 4x4 Off Road Felgi
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| Kolor: | dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom/poler/pędzel/twarz maszyny |
PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24-calowe 3-częściowe kute koła
| Nazwa produktu: | PCD 5 × 112 5 × 120 18 19 20 21 22 24-calowe 3-częściowe kute koła |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
17-calowe felgi aluminiowe, lekkie kute felgi wklęsłe
| PCD: | 143,1 mm, 165,1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
A356.2 Materiał 15-calowe 4 otwory odlewane aluminiowe felgi
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Obręcz koła samochodu ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Najlepiej sprzedające się felgi samochodowe 17 18 19 20 21 22 cale 5x112 aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rozmiar: | 17 18 19 20 21 22 cale 5x112 |
T6061 Obręcz koła samochodu ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Chiński wysokiej jakości 18 19 20 21 22 cali dostosowane kute aluminiowe koło T6061 z PCD 5x114,3 5x |
|---|---|
| Model: | Wyposażyć |
| Materiał: | A356.2 |
Lekkie, 2-częściowe, kute, ujemne felgi 4x4
| Nazwa produktu: | 18 19 20 21 22 cale personalizuj 2-częściową obrobioną felgę SUV o ujemnym przesunięciu |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Replika felg aluminiowych AUDI Rozmiar 20 21 22 calowe koło samochodowe ze stopu aluminium Aluminum
| Nazwa produktu: | Replika felg aluminiowych AUDI Rozmiar 20 21 22 calowe koło samochodowe ze stopu aluminium Aluminum |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |

