Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 6x139 7 rims ] mecz 72 produkty.
JWL VIA 17x8 16x8 6x139,7 4x4 Off Road Felgi z Pcd
| Nazwa produktu: | 2021 gorąca sprzedaż Koło terenowe 4x4 16x8 17x8 Koło terenowe z pcd 6x139.7 felgi aluminiowe felgi |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium A356.2 |
| MOQ: | 4 szt |
17-calowe felgi 6 × 139,7 A356.2 z przesunięciem ujemnym 4x4
| Nazwa produktu: | 17-calowe aluminiowe felgi aluminiowe offroad 6x139,7 o ujemnym przesunięciu A356.2 do pickupów |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
A356.2 Aluminiowe felgi 5x114,3 6x139,7 4x4 Off Road
| Nazwa produktu: | 2021 nowa konstrukcja felg aluminiowych 4x4 5x114,3 6x139,7 felgi terenowe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium A356.2 |
| MOQ: | 4 szt |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 cali 6x139,7 Aluminiowe felgi
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
TUV Gunmetal Suv Offroad 17 cali 6x139,7 wklęsłe felgi terenowe 4x4
| Nazwa produktu: | TUV Gunmetal Suv Offroad 17 cali 6x139,7 wklęsłe felgi terenowe 4x4 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Matowe czarne aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 20 cali PCD 6x139,7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
6 otworów 20 cali 6 × 139,7 4x4 Off Road Felgi
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| Kolor: | dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom/poler/pędzel/twarz maszyny |
Range Rover 17-calowe felgi PCD 6x139,7 ze stopu aluminium 17-calowe felgi terenowe
| Nazwa produktu: | 22-calowa obręcz koła ze stopu aluminium 6x139,7 do jazdy terenowej |
|---|---|
| Nadające się do: | Dla Ranger Rover, Toyota tacoma lexus GX460 GX470; |
| Materiał: | A356.2 |
Czarny frezowany PCD Jante 17-calowe felgi terenowe 4x4 odporne na uderzenia
| Nazwa produktu: | PCD 6x139,7 17x9 17-calowe felgi terenowe ze stopów aluminium |
|---|---|
| PCD: | 130mm, 127mm, 139,7mm |
| ET: | 10mm, 0mm, -12mm |
KIPARDO 6x139,7 Odlewane felgi aluminiowe Samochód A356.2 Felgi ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | KIPARDO nowy projekt 18-calowe felgi odlewane felgi aluminiowe do samochodu |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 60 SZTUK |

