Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 6x139 7 rims ] mecz 72 produkty.
20-calowe felgi 6x139,7 Aluminiowe felgi aluminiowe w kolorze matowym czarnym
| PCD: | 127mm, 139,7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Offroad SUV BLACK RHINO 4X4 6x139.7 Wykończenie obręczy koła w szlifie lustrzanym
| Słowo kluczowe: | 4X4 6x139,7 BLACK RHINO felga terenowa SUV |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
6x139.7 Głębokie wklęsłe 6-otworowe aluminiowe koła terenowe
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm/-19mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
20 cali 6 końcówek Offroad Alloy Pickup Suv 6x139,7 5x150 4x4 Obręcz do tacoma
| Nazwać: | 17 18 19 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Deep Dish 6 otworów 6x139,7 4x4 Off Road Felgi Stop aluminium
| Imię: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
JWL VIA 17x8 16x8 6x139,7 4x4 Off Road Felgi z Pcd
| Nazwa produktu: | 2021 gorąca sprzedaż Koło terenowe 4x4 16x8 17x8 Koło terenowe z pcd 6x139.7 felgi aluminiowe felgi |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium A356.2 |
| MOQ: | 4 szt |
Matowe czarne aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 20 cali PCD 6x139,7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
6x139.7 20-calowe felgi aluminiowe 4X4 15mm ET z certyfikatem JWL
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 cali 6x139,7 Aluminiowe felgi
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
KIPARDO 6x139,7 Odlewane felgi aluminiowe Samochód A356.2 Felgi ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | KIPARDO nowy projekt 18-calowe felgi odlewane felgi aluminiowe do samochodu |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 60 SZTUK |

