Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 6x139 7 rims ] mecz 72 produkty.
Offroad PCD 4x4 6x139.7 Off Road felgi
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| Kolor: | dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom/poler/pędzel/twarz maszyny |
18-calowe koło PCD 6x139,7 SUV 4x4 do lekkiej ciężarówki
| Nazwać: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20x12 PCD Spinning 20 cali 4x4 6x139,7 6x114.3 Obręcze terenowe
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
5 szprych A356.2 4x4 5x127 6x139.7 OffRoad Felgi dla Toyota tacoma FJ Cruiser Tundra
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
17 18 19 cali 6x139,7 4x4 matowe czarne felgi terenowe
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
18 cali 6x114.3 6x139,7 4x4 Off Road Felgi aluminiowe felgi aluminiowe
| Nazwać: | 18 cali 6x114.3 6x139,7 4x4 Off Road Felgi aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Aluminiowe felgi aluminiowe z głębokim wklęsłym Land Roverem 6x139,7 17 cali
| Nazwać: | 17-calowe aluminiowe felgi 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali 17 cali |
9-calowe 16-calowe chromowane felgi Chromowane nity Koła Jeep Offroad
| ET: | 15mm, -12mm, 15mm, -12mm |
|---|---|
| słowo kluczowe: | Konstrukcja z siatki z chromowanymi nitami |
| Wykończeniowy: | cukierkowa czerwień + chromowane nity |
20 cali 6x114.3 6x139,7 felgi ze stopu aluminium 4x4 Offroad dla toyota fj cruisier
| Nazwa: | 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Odporne na wstrząsy 16 17 18-calowe felgi terenowe 4x4
| Imię: | KIPARDO 17-calowe felgi aluminiowe 4X4 pasują do 6X139.7 5X150 offroad 16-calowe 18-calowe koła |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |

