Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ customized forged alloy wheel ] mecz 212 produkty.
Obręcz koła ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | Rynek wtórny 18 19 20 21 22 calowe felgi aluminiowe do samochodów z PCD 5x108 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Aftermarket 17 18 19-calowe aluminiowe felgi samochodowe 5 × 120
| Nazwa produktu: | HOT Selling High Performance 17 18 19-calowe koło samochodowe z aluminiowymi obręczami 5X120 |
|---|---|
| Styl: | 2020 nowy projekt |
| kolor: | czarny |
17-calowe felgi terenowe ze stopu aluminium 17 × 7,5 4x4
| Nazwa produktu: | Chiny hurtownie 17 calowe felgi 4x4 samochodowe 17x7,5 felgi aluminiowe do samochodów |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Oszczędność paliwa 20 22-calowe koła Mag 5 × 120 Aftermarket
| Nazwa produktu: | Gorąca sprzedaż 20 22 calowe czarne koła 5x120 aftermarket 4x4 felgi aluminiowe do samochodów sporto |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosowane |
18-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium na rynku wtórnym Mag
| Nazwa produktu: | 18-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium na rynku wtórnym Mag |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | 2021 nowy gorący projekt |
Oem 22-calowe repliki kół Range Rovera ze stopu aluminium 120 mm
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Felgi aluminiowe 18 cali 5X114.3 PCD z kutego aluminium
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe 18 cali 5X114.3 PCD z kutego aluminium |
|---|---|
| Styl: | Nowe kute koła |
| kolor: | Srebro |
Dostosowane 18-calowe odlewane aluminiowe koła z rynku wtórnego
| Nazwa produktu: | Dostosowane na rynku wtórnym felgi aluminiowe Hurtownia Dostosowane grawitacyjne kute 18-calowe felg |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
JWL VIA BMW kute felgi aluminiowe Koła 8,5 cala 19 cali
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
Flow Forming 17 18 19-calowe kute koła samochodowe
| Nazwa produktu: | Flow Forming 17 18 19-calowe kute koła samochodowe |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |

