Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ customized forged alloy wheel ] mecz 212 produkty.
Zamienne 15-calowe 18-calowe felgi aluminiowe Mag
| Materiał: | 15 "16" 17 "18" Replika felgi Aluminiowa felga samochodowa |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
TS16949 Odlewanie felg Mag na rynku wtórnym ze stopów samochodowych OEM
| Materiał: | nowe konstrukcje aluminiowe felgi samochodowe OEM New Design Car Alloy Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
Zamienne felgi OEM klasy C 18X8 Auto Aftermarket
| Materiał: | Felgi KIPARDO 18X8, 18 felg aluminiowych 18 5X112 5X120 dla klasy C, luksusowe koła aluminiowe serii |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
Aftermarket Alumilum Alloy PCD 5X114.3 20-calowe felgi
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Gwarancja: | 3 lata |
PCD 5x112 Sport Car 20-calowy Aftermarket Mag Wheels
| Materiał: | PCD 5x112 samochód sportowy 15 16 17 18 19 20-calowe repliki felg aluminiowych na sprzedaż |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
18-calowe koła Mag 5X114.3 ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Materiał: | Aftermarket 17 18-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 5X114.3 |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
15 "16" 17 "18" Replika felgi aluminiowej Audi Felga samochodowa
| Nazwa produktu: | 15 "16" 17 "18" Replika felgi aluminiowej Audi Felga samochodowa |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
5x114.3 5x120 Samochodowa replika aluminiowych felg aluminiowych rozmiar 18 19 20
| Nazwa produktu: | 5x114.3 5x120 Samochodowa replika aluminiowych felg aluminiowych rozmiar 18 19 20 |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
Dostosowane czarne 17-calowe aluminiowe felgi z 4 otworami
| Materiał: | Hurtownia czarnych 17-calowych felg aluminiowych z 4 otworami |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
18-calowe aluminiowe koła Mag odlewane grawitacyjnie
| Materiał: | Dostosowane na rynku wtórnym fabryka felg aluminiowych Hurtownia Dostosowane odlewanie grawitacyjne |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |

